BOOTERS představili videoklip k písni Stoupám na emocích

Česká kapela Booters která vznikla začátkem roku 2011, hrající svůj vlastní styl, který je kombinací crossoveru, grunge, hard rocku a rock’n’rollu s českými texty, chystá vydání v pořadí již druhé řadové desky pod názvem „Na jeden den … na jednu noc“.

Vzhledem tomu že se vydání cd nezadržitelně blíží, tak kapela představila nový videoklip natočený za pomoci přátel a jejich nejdražších v kavárničce “U Tety Hany” ve Žďáru nad Sázavou, se skladbou „Stoupám na emocích “

Své první CD album s názvem „To musíš mít“ které bylo natočeno ve studiu Miloše Dodo Doležala, vydali BOOTERS v roce 2014, Miloš Dodo Doležal  jako producent na albu přispěl třemi skladbami.

“Nové CD mělo být původně také natočeno ve spolupráci s Milošem ale nakonec došlo ke změně udělalo se ve spolupráci s Negative Tunes  s Jarem Lukáčem (SK)”, říká David Strnad

- PODPORUJEME -

- PODPORUJEME -

Křest nového alba “Najeden den…na jednu noc” se uskuteční stejně jako při křtu prvního CD, v klubu Nová Chmelnice 5. 10. 2017.

Skupina BOOTERS má za sebou v letošním roce úspěšné koncerty po festivalech v celé České republice, hrát jste jí mohli vidět na BASIN FIRE FEST – MASTERS OF ROCK -BENÁTSKÁ – MOTONÁLET – ROCK OF SADSKÁ.

BOOTERS budete moci také spatřit jako hosta se na všech koncertech kapely TRAKTOR která na podzim vyjede na své speciální turné, které pojmenovala PRACH A VZDUCH TOUR.

Zanechte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

X