Skupina Bon Jovi chystá vydání nového alba zveřejnila i nový singl

Rocková kapela Bon Jovi před pár dny oznámila vydání nového alba, který by mělo vyjít už v 15. května 2020. Kapela zveřejnila i nový singl s názvem Limitless

Skupina Bon Jovi zveřejnila oficiální hudební video k nové písni s názvem “Limitless”. Skladba pochází z nového alba „Bon Jovi 2020“ , které vyjde 15. května. K dispozici bude jako CD, zlatý vinyl a jako digipack.

Singl “Limitless” je pozitivní skladbou podporující optimismus v nejistém světě. Na novém albu se Jon Bon Jovi věnuje aktuálním obtížným tématům, jako je ovládání zbraní, záležitosti veteránů, politika, význam rodiny a mnoho dalšího.

Jak řekl Jon : „Album zahrnuje život, lásku a ztrátu.“

Skupina zahájí 10. června v Tacoma ve Washingtonu Americké turné které zakončí 28. července v New Yorku. Na většině koncertů vystoupí spolu s Bon Jovi i zpěvák Bryan Adams.

Loni v listopadu byla představena píseň s názvem „Unbroken“, která byla uvedena v dokumentu „Be Be Of Service“. Tato píseň, kterou napsal Jon, a která byla produkována společně s Johnem Shanksem, osvětluje situaci tisíce veteránů žijících s posttraumatickou stresovou poruchou.

Během slavné kariéry trvající více než tři desetiletí od svého založení v roce 1983, prodali více než 130 milionů alb po celém světě. Rozsáhlý katalog hitů, tisíce koncertů odehraných ve více než 50 zemích pro více než 35 milionů fanoušků dělá z BON JOVI dokonalou rockovou skupinu.

Seznam skladeb nového alba:

01. Beautiful Drug
02. Unbroken
03. Limitless
04. Luv Can
05. Brothers In Arms
06. Story Of Love
07. Lower The Flag
08. Let It Rain
09. Shine
10. Blood In The Water

Zanechte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

X