Film Bohemian Rhapsody na DVD a Blu-ray

Celosvětový fenomén, film Bohemain Rhapsody, který v Čechách zatím vidělo přes milion diváků a stal se tak nejnavštěvovanějším filmem minulého roku, vyjde pravděpodobně 20. února na DVD a Blu-ray. (V zahraničí vychází DVD 22.1. a Blu-ray 12.2.). Kromě samotného filmu se fanoušci mohou těšit na vystřižené záznamy, které se do filmové verze nedostaly :

  • nezkrácené vystoupení Queen na Live Aid. Trvalo 22 minut a kromě písní, které byly ve filmu, Queen zahráli ještě Crazy Little Thing Called Love a We Will Rock You.
  • záběry ze zákulisí natáčení filmu
  • rozhovory s herci a Brianem a Rogerem
  • nezařazené scény např. jak Freddie navrhuje logo Queen nebo vznik písně Crazy Little Thing Called Love při Freddieho koupeli ve vaně

Autobiografický snímek o Freddiem Mercurym a kapele Queen sice u všech kritiků neuspěl, ale fanoušky si jednoznačně získal na svou stranu. V Česku nebylo v minulém roce navštěvovanějšího filmu v kinech. Snímek se držel v žebříčku návštěvnosti na prvním místě šest týdnů po sobě, celkem už ho vidělo přes milion diváků.

Úchvatný výkon egyptského herce Ramiho Maleka v roli Mercuryho zkrátka oslovil lidi napříč všemi generacemi. Kinosály postupně navštívili jak pamětníci, tak i lidé středního a mladšího věku. Na Československé databázi filmů má Bohemian Rhapsody dokonce působivých 92 procent.

Zanechte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

X