BACK TO THE SYMBOLIC odkryl kompletní line-up pro rok 2021!

BACK TO THE SYMBOLIC neboli malý Back, utěšující náplast za pro letošek zrušeným velký festival SYMBOLIC s mezinárodní pódiovou účastí, je připraven v plné síle!

Line-up “Back to the Symbolic 2021” který se uskuteční 27-28. srpna 2021 v areálu koupaliště ve Třech dvorech u Kolína skrývá nejedno překvapení.

Tím největším bude první živé vystoupení death metalové kapely SYMBTOMY ve speciálním složení. Po šesti letech se totiž na scénu vrací Jaroslav Šantrůček (IMPERIAL FOETICIDE, ex-DESPISE, ex-HEAVING EARTH), za bicí se posadí Štěpán (POPPY SEED GRINDER, ex-DESPISE) a zbytek budou tvořit David „Dejvy“ Krédl a Martin Halma z formace SECTESY.

“Co se týče zbytku “startovního pole” jsem pyšný na to, že se podařilo sehnat tak kvalitní kapely. Zní to klišovitě, ale “máte se na co těšit”, vzkazuje Dejvy.

Kromě již zmiňované formace SYMBTOMY se příznivci tvrdého metalového jádra mohou těšit na old school thrash metalové veterány ARTILLERY z Dánska kteří kteří se zformovali v roce 1982 a 7. května letošního roku vydali své desáté studiové album “X” 

Další porci metalu naservírují Decrepid(EN), Deprived of Salvation(HUN), Cancerfaust (POL), Sectesy, Sněť, Shaark, Naurrakar, Crippled Fingers, Poppy Seed Grinder, Minority Sound, Arawn, Postcards From Arkham, ATR, Syridas, Doupov, Bohemyst, Kazisvět, Death on Arrival

Ti, co stále váhají se zakoupením vstupenky by neměli otálet, v současné době je prodáno 70% z celkové kapacity 250 lístků a organizátoři nemají v plánu kapacitu navyšovat.

Striktně limitované elektronické vstupenky jsou k mání v e-shopu ‘Back to the Symbolic 2021’

🛒 E-vstupenka

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

X