ACCEPT vydali první ochutnávku z chystaného alba “Too Mean To Die”

ACCEPT jsou zpět! Němečtí králové heavy metalu představili nový singl s názvem „The Undertaker“, který doprovází také nový videoklip! Jedná se o první pohled na jejich zbrusu nové album, které se chystá!

Nový singl “The Undertaker“ a oficiální videoklip k němu, je první ochutnávkou z připravovaného studiového alba skupiny “Too Mean To Die“ , které vyjde 15. ledna 2021 prostřednictvím Nuclear Blast .

„The Undertaker“ je chytlavý song ve středním tempu s děsivým podkresem, který prosákne do vaší lebky. Přidaná hodnota silných vokálů Marka Tornilla jsou samozřejmostí. Podle Wolfa Hoffmanna je právě tato píseň jednou z nejpozoruhodnějších a nejskvělejších kousků na nadcházejícím albu.

Singl i album byly nahrány v Nashvillu v USA. U mixážního pultu byl opět britský mistr producent Andy Sneap (Judas Priest, Megadeth atd.), Který je od roku 2010 zodpovědný za skvělý studiový zvuk kapely ACCEPT.

Singl vyjde ve dvoustopém formátu s dříve nevydanou živou verzí „Life’s A Bitch“ nahranou v Oulu / Finsko 2019. Je k dispozici digitálně i jako exkluzivní limitovaná edice sedmipalcového vinylu ve třech barvách(zlatá a mramorová pro Evropu a červená pro USA), to vše pouze v limitovaném počtu 300 kopií!. POZOR: Mramorová verze je již vyprodána!

Sestava ACCEPT 2020 je:

Wolf Hoffmann – kytara
Mark Tornillo – zpěv
Christopher Williams – bicí
Uwe Lulis – kytara
Martin Motnik – Bass
Philip Shouse – kytara

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

X