- PODPORUJEME -

Skupina Citron vydala nové EP „Valašský věk“

Skupina Citron vydala zbrusu nové EP, které vyšlo tento pátek! K zakoupení bude na všech koncertech Tublatanka / Citron v rámci turné Souboj rebelů 2019, které startuje tuto sobotu v Březolupech!

Nové EP s názvem „Valašský věk“ vyšlo v pátek 15. března a je předzvěstí chystaného studiového alba, které bude následovníkem desky „Rebelie rebelů“ z roku 2016. EP obsahuje dvě novinkové skladby „Valašský věk“ a duet Ládi Křížka zpěvačky Tanji „Máme ruce nad hlavou“.

Titulní píseň „Valašský věk“, složil a otextoval kapelník Radim Pařízek, druhá píseň „Máme ruce nad hlavou“ je v režii Láďi Křížka. EP vyšlo na CD v digipacku, které obsahuje jako bonus live klip „Už couvám“ natočený na Megakoncertu Rádia Čas v roce 2018 a přiložena je také obsáhlá fotogalerie kapely.

Kapela Citron vyráží současně se slovenskou rockovou legendou Tublatanka na turné Souboj rebelů 2019, které čítá celkem třináct koncertů po České republice, kde si budete moci nové EP „Valašský věk“ kapely Citron zakoupit.

Tublatanka a Citron se na vás těší v těchto městech: 16.3. – Březolupy – Sportovní hala 29.3. – České Budějovice – Výstaviště 5.4. – Ostrava – RT – Torax Arena (speciální host Rosy Vista) 11.4. – Brno – Sono Centrum 12.4. – Žďár nad Sázavou – Kulturní dům 13.4. – Pardubice – Ideon 26.4. – Kladno – Kulturní dům 27.27. – Zábřeh na Moravě – Kulturní dům – VYPRODÁNO 28.4. – Praha – Forum Karlín (speciální host Rosy Vista) 3.5. – Hodonín – Zimní stadion 17.5. – Olomouc – hala Univerzity Palackého 24.5. – Kolín – Zimní stadion 19.7.- Rožnov pod Radhoštěm – Koupaliště.

- PODPORUJEME -

Zanechte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

X