Rošáda v Toxic People za bicí se posadí sexy dračice Jenny

Severočeská crossoverová kapela Toxic People, oznámila několik personálních změn. Kapelu po deseti letech opouští kytarista Josef CHose Ďuraško a také bubeník Petr Pedro Škvareček který se po čtyřech letech vydává jiným směrem.

Kapela již oznámila nového kytaristu, kterým se stal Pavel Réz (DTPP, Hibernatus), post bubeníka pak bude zastávat  sympatická sexy dračice Jenny Čermáková alias Jenny Joey Jensiblack. Že není dvacetiletá bubenice žádné ořezávátko ale pořádná řeznice napovídá její minulost (ex-The Agony, Wretched Beauty, Gun Alchemy, Ready To Fall, Abyss, Watching Me).

Toxic People vyrostla na základech dvou skupin pocházejících ze Šluknovského výběžku, Canál a Neutral Territory přibližně v roce 1997. Nová éra Toxic People se začala psát v roce 2006. O tři roky později nahrála kapela CD Mraky jdou které mělo velký úspěch. V roce 2013 vznikají nové písně a také poslední CD z roku 2017 Nemáš dost. Na čtyři skladby z tohoto alba kapela natočila zajímavé videoklipy.

Toxici za sebou mají mnoho koncertních vystoupení (BasinFirefest, Mezi ploty, United Islands, Rockování) a jejich písně se objevují i v rádiích. Zabodoval také jejich klip na skladbu Face to Face, který skončil v hitparádě TV Rebel na 2. místě.

Již v dubnu se kapela v novém seskupení představí s našlápnutým koncertním setem!

Zanechte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

X