Alegorie smrti od symphonic metalové ROSA NOCTURNA

Symphonic metalová kapela ROSA NOCTURNA vypustila do světa nový klip k písničce „Alegorie smrti“. Jedná se o pátý track z posledního, stále ještě čerstvého, alba „Za hradbami času“.

Rosa Nocturna je brněnská kapela hrající melodický metal s českými texty. Klade důraz na ženský vokál a symfonické prvky jdoucí ruku v ruce s kytarovými riffy. Vypráví poutavé příběhy v širokém hudebním spektru od power metalu, přes balady až po epické symfonie s cinematickými prvky.

Klip, stejně jako písnička, alegoricky vypráví o nevyhnutelném konci každého lidského života. A že Smrtka jednou potká opravdu každého, a že si čas ani místo nikdo nevybere, klip ztvárňuje dostatečně přesvědčivě.

K celkové atmosféře přispívají i přesvědčivé kostýmy a atmosféra prostředí, kde se klip odehrává. Mimo to jsou v klipu i záběry Smrtky, procházející se mezi lidmi na různých místech Prahy, jako je například Karlův most.

Aktuálně Rosa Nocturna dokončuje klip k písničce „Krkavci“ a pomalu začíná tvořit materiál na další CD. K tomu, aby mohla začít vystupovat i na koncertech a festivalech však do svých řad stále hledá BUBENÍKA.

Více info lze najít na jejich oficiálních stránkách
www.rosanocturna.cz.

Zanechte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

X