Hudební portál

Mediální spolupráce

CHCETE NA PORTÁLU REGIOLIST MUSIC PROPAGOVAT SVOU KAPELU, KONCERT, FESTIVAL A DALŠÍ HUDEBNÍ AKCE? TAK JSTE NA SPRÁVNÉM MÍSTĚ!

REGIOLIST MUSIC zveřejní tiskové zprávy, akce, plakáty, po dohodě i bannery.

MEDIÁLNÍ SPOLUPRÁCE

V případě mediálního partnerství REGIOLIST MUSIC poskytne: Bezplatné zveřejnění 3 tiskových zpráv týkajících vašeho hudebního akce – Umístění reklamního banneru po dobu 2 týdnů před akcí zdarma – Propagaci akce na sociální síti Facebook – Fotoreport a článek po akci (dohodou)

Od mediálního partnera REGIOLIST MUSIC očekává: Viditelné a čitelné logo hudebního portálu REGIOLIST MUSIC na všech propagačních a reklamních materiálech dané akce – Logo s proklikem na stránkách festivalu nebo události – Udělení akreditace/fotopasu pro REGIOLIST MUSIC (standard, běžný i u jiných médií).

Jak by měla tisková zpráva vypadat?
Ideálně tak, aby s nasazením článků a obrázků bylo co nejméně starostí. Tisková zpráva by měla mít optimální délku, protože v dnešní uspěchané době málokdo přečte třístránkový elaborát s podrobnou historií všech vystupujících kapel. Ideální délka je jedna strana formátu A4 běžným písmem, tiskovka může být i kratší.

REGIOLIST MUSIC nebude v tiskových zprávách opravovat pravopis, tak že zprávy s chybným pravopisem zveřejňovány nebudu. Důležité je i dodržování základních zásad týkajících se zejména mezer. Pište jednoduše, bez vychytávek, bez vložených tabulek, log v tiskových zprávách. Foto v min rozlišení 1200px přiložte zvlášť.

Podpořte portál REGIOLIST MUSIC umístěním loga na vaše stránky a dejte jen echo, určitě se dohodneme.

REGIOLIST MUSIC se nebrání žádné formě spolupráce.

Kontaktní formulář najdete TADY

X