Hudební portál

Program pekelného festivalu SYMBOLIC ve Třech Dvorech u Kolína

REGIOLIST MUSIC vám přináší program druhého pokračování pekelného festivalu SYMBOLIC Open Air, který nabídne v areálu přírodního koupaliště ve Třech Dvorech u Kolína “4” dny našlapané tvrdou muzikou v podání jak českých, tak i zahraničních kapel. Více informací o festivalu najdete v příspěvku NA SYMBOLIC FESTU VYPUKNE METALOVÉ PEKLO NA ZEMI

30. 6. 2018: WARM-UP

Sobota

20:00 Sectesy Death (old school)
21:00 Roxor Heavy
22:00 Blue Bucks Hard Rock
23:00 YBCA „HaHa“ Rock’n’Roll
1. 7. 2018

Neděle

10:00 Dětský den / Children’s day
4. 7. 2018

Středa

18:00 SCARS OF THE INSANE Alternative
18:30 HUMAN SCUM Death
19:20 RISSLA Symphonic Hard Rock
20:20 DEWDROP Death / Grind
21:20 DISFIGURED CORPSE Hardcore / Grind
22:20 BRATRSTVO LUNY Post, Gothic Rock
23:20 KONFRONT Hardcore
00:20 OTUS HOBST Electro
01:10 Reprodukovaná hudba celou noc! / Recorded music over the night!
5. 7. 2018

Čtvrtek

12:00 NARCOLEPTIC Death / Grind
12:30 SELFEXILE Doom Rock’n’roll
13:20 DEEP THROATH Grind
14:10 SECRET OF DARKNESS Death / Black
15:00 HANTA Thrash
15:50 PIKODEATH Thrash / Death
16:40 DESIRE FOR SORROW Melodic Black
17:30 AGGRESSIVE TYRANTS Grind / Hardcore
18:20 ELYSIUM Metal
19:10 MELANCHOLY PESSIMISM Death / Grind
20:10 RAMCHAT [SK] Black
21:10 SECTESY Death (old school)
22:10 XENTRIX [UK] Thrash
23:10 NECROVILE [RO] Brutal Death / Grind
00:10 BACKFIST Hardcore
01:10 Reprodukovaná hudba celou noc! / Recorded music over the night!
6. 7. 2018

Pátek

10:30 CONGENITAL ANOMALIES Death
11:00 KOLOSS Thrash / Death
11:50 MENTALLY CORRUPTED Hardcore / Death
12:40 CRYSTALEPSY Slam Death
13:30 SIXTH DIMENSION Thrash
14:20 NEUROTIC MACHINERY Metal
15:10 FEEBLE MINDED Death
16:00 NBF Hardcore / Metal
16:50 DEAF & DUMB Death
17:40 GÖTTERDÄMMERUNG Funeral Thrash
18:30 WOMB OF MAGGOTS [GR] Death
19:20 FORGOTTEN SILENCE Heavy / Experimental
20:20 GUTALAX Grind Rock’n’roll
21:20 PHANTASMA [SK] Death / Black
22:20 ENTRAILS [SWE] Death
23:20 SAMSARA [SK] Doom / Death
00:20 CASKET [GER] Death
01:10 Reprodukovaná hudba celou noc! / Recorded music over the night!
7. 7. 2018

Sobota

10:30 MARANA Death
11:00 BEAST WITHIN THE SOUND Metal
11:50 DAERRWIN Post Black / Shoegaze
12:40 DPK Death / Grind
13:30 CRANIAL CARNAGE Death
14:20 BAD VICTIMS Death Soul
15:10 NAHUM Death / Thrash
16:00 RETURN TO INNOCENCE Symphonic
16:50 PERFECITIZEN Death / Grind
17:40 GLOOM [SK] Gothic
18:30 SORATH Black
19:20 TORTHARRY Death
20:20 MORIBUND OBLIVION [TR] Black
21:20 REVEL IN FLESH [GER] Death (90’s styled)
22:20 CANCER [UK] Death
23:20 ABSTRACT [SK] Experimental
00:20 KAZISVĚT Grind
01:10 Reprodukovaná hudba celou noc! / Recorded music over the night!

Hledáte další info o kapelách? Podívejte se na potvrzené kapely ročníku 2018!

Zanechte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

X