- PODPORUJEME -

Veteráni JUDAS PRIEST nahráli nový videoklip k písni “ No Surrender“

Heavy metaloví veteráni JUDAS PRIEST nahráli nový videoklip k písni “ No Surrender „, která se nachází na kritikou výborně přijaté novince “ Firepower „.

Skupina Judas Priest vydala letos v březnu album Firepower a v zápětí se vypravila na cesty, aby svými koncerty desku podpořila. Nabitý koncertní program ale rockerům nebrání v dalších aktivitách. Nyní Judas představili zbrusu nový videoklip k písni “No Surrender”.

„Děláme už heavy metal dost dlouho na to, abychom si mohli dovolit říct, že jsme nikdy nerezignovali a vždy se poctivě rvali s nepřízní osudu. Vždycky jsme našli ten správný maják a vlajku komunity dál hrdě neseme vztyčenou,“ osvětlil téma songu, ke kterému vznikl i nový klip samotný Rob Halford.

Materiál v videu byl natočen ve zkušebně kapely a hraje v něm i Glenn Tipton ještě před tím, než oficiálně oznámil své zdravotní problémy s Parkinsonovou chorobou. Díky těmto potížím musel svůj post kytaristy na probíhající tour opusti a s kapelou vystupuje vždy jen v několika písních podle toho jak se právě cítí.

Judas Priest nedávno založili nadaci s názvem Tipton a prostřednictvím této nadace dávají dohromady finance, které budou určeny na podporu nových metod léčby parkinsonovy choroby.

- PODPORUJEME -

JUDAS PRIEST se aktuálně připravují na společné turné s další obrovskou legendou DEEP PURPLE po Spojených státech.

Zanechte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

X