- PODPORUJEME -

NAZARETH vydali album ‚Tattooed On My Brain‘

NAZARETH letos oslaví 50. výročí založení skupiny a k této příležitosti vydali nové hard rockové album „Tattooed On My Brain“. Fošna vyšla 12.10 2018 a je k dispozici na CD i LP .

„Tattooed On My Brain“ je 24. studiový zářez a  jedná se o historicky první album bez zpěváka Dana McCaffertyho, který ze své pozice kvůli zdravotním důvodům v roce 2013 kapelu opustil. Na jeho místo naskočil Carl Sentace, (ex- PERSIAN RISK ), spolupracoval s Geezerem Butlerem anebo s Donem Aireyem z Deep Purple.

NAZARETH baskytarista a zakládající člen Pete Agnew říká o novém albu: „Očekávám, že bude toto nové album kvůli naší nové sestavě, pod nejvyšší kontrolou za celou historii NAZARETH a doufám, že bude považováno za jedno z nejlepších kariery.

Nazareth vznikl v Dunfermline, Skotsko v roce 1968, v roce 1971 vydává své stejnojmenné debutové album. Kapela prorazila na širší publikum, když po podporující Deep Purple na turné, které uvolní Roger Glover -produced „Razamanaz“ album počátkem roku 1973 . řetězec hitů, včetně „Loud ‚N‘ Proud“„Rampant“ a jejich největší úspěch, „Hair of the Dog“ (představovat šlágrem „Hair of the Dog“„Love Hurts“ ), který následoval, upevňoval dědictví kapely v historii hard rocku.

V roce 2013 ze skupiny kvůli zdravotním potížím odešel původní zpěvák Dan McCafferty. V únoru 2014 jej nahradil Linton Osborne. V prosinci 2014 byla kapela kvůli Osbornově nemoci nucena zrušit několik koncertů a odložit turné po Spojeném království. 16. ledna 2015 Osborne na svém Facebooku oznámil odchod z Nazareth. 16. února 2015 skupina představuje novou posilu, kterou je jedinečný zpěvák Carl Sentance.

- PODPORUJEME -

NAZARETH jsou zpět znovu oživení a energičtí víc než kdykoli předtím, s albem, které pevně ukazuje své kořeny, ale také, že skupina stále postupuje kupředu.

„Tattooed On My Brain“

01. Nikdy nebudu tančit s ďáblem
02. Tetování na mém mozku
03. Stav nouze
04. Rubikova romantika
05. Pole do pólu
06. Push
07. Tajemství je mimo
08. Neházejte svou lásku
08. Crazy Molly
09. Silentní symfonie
10. Co se děje kolem
11. Změna
12. Zavoláte mi

Sestava: Pete Agnew  Bass /Carl Sentance Vokály /Jimmy Murrison  Kytara /Lee Agnew  Bicí

Zanechte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

X