Mötley Crüe představili sex, drogy a rock’n’roll ve své nejryzejší podobě

Pokud patříte mezi fanoušky skupiny Mötley Crüe, tak máte o důvod víc k radosti. Na světě je film “The Dirt”, mapující historii této divoké party. Premiérově byl k vidění 22. března na streamingovém Netflixu, do našich kinosálů půjde pravděpodobně až v průběhu léta tak vám ho REGIOLIST MUSIC aspoň stručně přiblíží.

Ti co hudbu Mötley Crüe nikdy neposlouchali, nevěděli nic o životech členů této kapely kterými jsou Nikki Sixx, Vince Neil, Tommy Lee a Mick Mars budou po shlédnutí tohoto filmu příjemně překvapeni že příběh nabízí mnohem více než průměrnou biografii. Jestli se něčemu říká „Sex, drogy a rock’n’roll“, pak je to právě tenhle film a vůbec kariéra těchto šílenců.

Snímek který je opakem uhlazeného filmu Bohemian Rhapsody (ten připomíná jenom závěr) nabízí sex, drogy a rock’n’roll ve své nejryzejší podobě a to od zformování kapely, prvních koncertů, přes sex, chlast a různá svinstva v podobě šňupání koksu, šlehání si heroinu, depresí a očisty.

Na začátku filmu bylo řečeno: „My nebudeme jen hrát jako ostatní kapely, my lidem dáme pořádnou show!“ A to se taky stalo. Film má největší grády hlavně ve své první půlce a vyvrcholí ukázkou toho, jak vypadal běžný den na turné takové rockové hvězdy! Pak to trochu upadá, celkem se to uklidní, ale vlastně to má asi logiku.

Film je trhlý, šílený, vtipný a občas i dramatický, kapela umí sama sebe brát s nadhledem, což je důležitý. Krátká vsuvka, jak se Mötley Crüe potkali s Ozzym který v jejich kariéře hrál velkou roli, je druhým vrcholem filmu!

Vedle muziky baví i sled hovadin, které tato partička vyváděla, zdařilé přechody do vážnějších sekvencí, přičemž ta Vincova dokáže vzít za srdce a v neposlední řadě patří díky hercům, kteří to zvládli dokonale, což platí především pro představitele samotných Mötley Crüe.

Ti co nemají rádi metal, rock a ani nevědí kdo je Motley Crue, tím to nic neřekne a zaručeně tento film během prvních deseti minutách vypnou ovšem fanoušek ten si bude chrochtat blahem a bude se spokojeně usmívat.

V žádném případě se nejedná o film co by dostal Oscara, ale je to zábavný film. Pro fanoušky Mötley Crüe je rozhodně doporučen.

Zanechte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

X