- PODPORUJEME -

Mötley Crüe představili sex, drogy a rock’n’roll ve své nejryzejší podobě

Pokud patříte mezi fanoušky skupiny Mötley Crüe, tak máte o důvod víc k radosti. Na světě je film “The Dirt”, mapující historii této divoké party. Premiérově byl k vidění 22. března na streamingovém Netflixu, do našich kinosálů půjde pravděpodobně až v průběhu léta tak vám ho REGIOLIST MUSIC aspoň stručně přiblíží.

Ti co hudbu Mötley Crüe nikdy neposlouchali, nevěděli nic o životech členů této kapely kterými jsou Nikki Sixx, Vince Neil, Tommy Lee a Mick Mars budou po shlédnutí tohoto filmu příjemně překvapeni že příběh nabízí mnohem více než průměrnou biografii. Jestli se něčemu říká „Sex, drogy a rock’n’roll“, pak je to právě tenhle film a vůbec kariéra těchto šílenců.

Snímek který je opakem uhlazeného filmu Bohemian Rhapsody (ten připomíná jenom závěr) nabízí sex, drogy a rock’n’roll ve své nejryzejší podobě a to od zformování kapely, prvních koncertů, přes sex, chlast a různá svinstva v podobě šňupání koksu, šlehání si heroinu, depresí a očisty.

Na začátku filmu bylo řečeno: „My nebudeme jen hrát jako ostatní kapely, my lidem dáme pořádnou show!“ A to se taky stalo. Film má největší grády hlavně ve své první půlce a vyvrcholí ukázkou toho, jak vypadal běžný den na turné takové rockové hvězdy! Pak to trochu upadá, celkem se to uklidní, ale vlastně to má asi logiku.

- PODPORUJEME -

Film je trhlý, šílený, vtipný a občas i dramatický, kapela umí sama sebe brát s nadhledem, což je důležitý. Krátká vsuvka, jak se Mötley Crüe potkali s Ozzym který v jejich kariéře hrál velkou roli, je druhým vrcholem filmu!

Vedle muziky baví i sled hovadin, které tato partička vyváděla, zdařilé přechody do vážnějších sekvencí, přičemž ta Vincova dokáže vzít za srdce a v neposlední řadě patří díky hercům, kteří to zvládli dokonale, což platí především pro představitele samotných Mötley Crüe.

Ti co nemají rádi metal, rock a ani nevědí kdo je Motley Crue, tím to nic neřekne a zaručeně tento film během prvních deseti minutách vypnou ovšem fanoušek ten si bude chrochtat blahem a bude se spokojeně usmívat.

V žádném případě se nejedná o film co by dostal Oscara, ale je to zábavný film. Pro fanoušky Mötley Crüe je rozhodně doporučen.

Zanechte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

X