Metalová párty pro Michaelu pod záštitou JH-Naděje z kamionu

Blíží se Metalová párty „ROCK METALOVÁ SMRŠŤ PRO MICHAELU“, jedna z akcí kterou organizuje kamioňák Jirka Hučko a jeho JH – Naděje z kamionu

Pomáhat těm, kteří to potřebují je nejen záslužné, ale také více než nutné. Jednou takovou pomocí bude i chystající se charitativní Metalová párty pod záštitou JH-Naděje z kamionu. Za vším stojí srdcař a rocker schovaný v kabině kamionu, brázdící silnice Evropy, táta dvou malých dětí, Jirka Hugo Hučko kterému není pomoc druhým cizí.

Rock metalová smršť pro Michaelu, je tentokrát určena na pomoc Michaely Kuželové která je po dětské mozkové obrně a jejím snem je postavit se na nohy a chodit. Vstup na akci je ZDARMA ale pokud se rozhodnete tento leckdy nerovný boj s DMO podpořit a jít do toho s Michaelou, máte možnost přispět jakoukoli částkou.

Akce se uskuteční v sobotu 20. října 2018 ve 20 hod v karvinském klubu Hard Cafe, tu svým vystoupením podpoří kapely WITCH HAMMERBAD JOKER’S CREAM a JOYS.

Za poslední 4 měsíce Jirka Hučko a jeho JH – Naděje z kamionu pomáhající bez dotací, poskytli pomoc ve výši 18 tisíc Kč pro tři chlapce se svalovou dystrofii Duchennova typu a také částkou 15 808 Kč pro 4 děti ze sociálně slabých rodin na zaplacení teplých obědů ve škole.

WEB: JH – NADĚJE Z KAMIONU

Příběh Michaely si můžete přečíst zde PŘÍBĚH MICHAELY.

Jablunkovská kapela Witch Hammer která je pověstná svými divokými živými koncerty, prověřenými fanoušky po celé ČR, Slovensku, Polsku a Německu. Za 19 let existence kapela vypustila do světa 4 řadové desky, 1 DVD, několik singlů.

Glam/Hard rocková kapela BAD JOKER´S CREAM, má za své čtyřleté působení na rockové scéně na kontě debutové album „Behind The Mask“ (2016) a EP „First Cream“(2014).

Shock’n’rollová partička JOYS je na světě již poměrně dlouho, je ale fakt, že také poměrně dlouho (celých 10 let) o sobě nedala vědět. V roce 2015 ovšem ohlásila comeback – v čele s jediným původním členem, zpěvákem Reném Mrštíkem –, který rok nato zpečetila druhým albem Klement Gottwald Blues (KGB).

Zanechte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

X