- PODPORUJEME -

Zpěvačka Iveta Aman opustila kapelu WISHMASTERS

Kapela WISHMASTERS založená začátkem roku 2007 (původně jako Nightwish tribute band) která na jaře, rozjela přípravy na vydání nového alba, přichází mezi metalové fanoušky s velmi zdrcující zprávou. Kapelu opustila zpěvačka Iveta Aman!

„Je nám to velice líto, ale jsme nuceni Vám oznámit, že naše kapela v posledních dnech prochází nejtěžšími chvílemi za celou svoji existenci. Musíme Vás tedy informovat, že veškeré práce na albu, klipu, webu a podobně jsme museli zastavit“, sdělila kapela fanouškům na svých webových stránkách.

Ve vyjádření k odchodu zpěvačky zveřejněném na facebookových profilu kapely se uvádí, že Iveta Aman přišla s tím, že je unavená a není schopna se v současnou chvíli k ničemu zavázat a to ani k nasmlouvaným koncertům na letošní sezónu.

„Na otázku při společné debatě, zdali si je vědoma, že svým rozhodnutím hází přes palubu několik let práce na nové desce, dobrou pověst kapely, a hlavně důvěru čtyř kamarádů, odpověděla že si je toho vědomá, ale nic s tím neudělá“, sdělila také kapela.

Několik dní po hořkém odchodu Ivety Aman, našla kapela spásu v italské zpěvačce a pianistky žijící v České republice, dvacetileté Shirley Tracannu (krátký čas působila v kapele Passion of Hate). S novou posilou začali Wishmasters narychlo secvičovat repertoár a především přetáčet album AFTERWORLD které mělo dorazit na prodejní pulty během příštího měsíce.

- PODPORUJEME -

Vyjádření se skupiny k odchodu zpěvačky najdete ZDE
Vyjádření bývalé zpěvačky Ivety Aman ke svému odchodu z Wishmasters ve kterém mimo jiné zve fanoušky na svůj nový projekt, najdete ZDE

1 Komentář
  1. Jakub říká

    Tak to je docela od zpěvačky solidní podraz… kapele přeji vše nej

Zanechte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

X