Hudební portál

Zpěvačka Iveta Aman opustila kapelu WISHMASTERS

Kapela WISHMASTERS založená začátkem roku 2007 (původně jako Nightwish tribute band) která na jaře, rozjela přípravy na vydání nového alba, přichází mezi metalové fanoušky s velmi zdrcující zprávou. Kapelu opustila zpěvačka Iveta Aman!

„Je nám to velice líto, ale jsme nuceni Vám oznámit, že naše kapela v posledních dnech prochází nejtěžšími chvílemi za celou svoji existenci. Musíme Vás tedy informovat, že veškeré práce na albu, klipu, webu a podobně jsme museli zastavit“, sdělila kapela fanouškům na svých webových stránkách.

Ve vyjádření k odchodu zpěvačky zveřejněném na facebookových profilu kapely se uvádí, že Iveta Aman přišla s tím, že je unavená a není schopna se v současnou chvíli k ničemu zavázat a to ani k nasmlouvaným koncertům na letošní sezónu.

„Na otázku při společné debatě, zdali si je vědoma, že svým rozhodnutím hází přes palubu několik let práce na nové desce, dobrou pověst kapely, a hlavně důvěru čtyř kamarádů, odpověděla že si je toho vědomá, ale nic s tím neudělá“, sdělila také kapela.

Několik dní po hořkém odchodu Ivety Aman, našla kapela spásu v italské zpěvačce a pianistky žijící v České republice, dvacetileté Shirley Tracannu (krátký čas působila v kapele Passion of Hate). S novou posilou začali Wishmasters narychlo secvičovat repertoár a především přetáčet album AFTERWORLD které mělo dorazit na prodejní pulty během příštího měsíce.

Vyjádření se skupiny k odchodu zpěvačky najdete ZDE
Vyjádření bývalé zpěvačky Ivety Aman ke svému odchodu z Wishmasters ve kterém mimo jiné zve fanoušky na svůj nový projekt, najdete ZDE

1 Komentář
  1. Jakub says

    Tak to je docela od zpěvačky solidní podraz… kapele přeji vše nej

Zanechte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

X