- PODPORUJEME -

Klip Svár ochutnávkou nové desky kapely Imortela

Na konci dubna letošního roku nastoupila otrokovická melodic – metalová kapela IMORTELA do bzeneckého nahrávacího studia SHAARK, kde započala s natáčením skladeb pro novou desku.

Po prvním nahrávacím týdnu kapelu opustil kytarista Pavel Stuchlík a Imortela se rozhodla pokračovat pouze s jednou kytarou a do skladeb opět vrátit klávesové party.

Aktuální sestava tedy je: Kateřina Bartoňová – zpěv, Honza Jurygáček – baskytara, Petr Kostolanský – bicí, Marek Bartoň – kytara.

Jako první ve studiu dokončili skladbu Svár. Jejím následným zveřejněním chce kapela fanouškům ukázat, jak bude celé album znít a jakým směrem se bude Imortela v nejbližších letech ubírat. Na konci letních prázdnin natočili ke skladbě Svár i videoklip.

„Natáčeli jsme v krásných prostorách klášterní kaple v Napajedlech. Jedná se o náš již třetí oficiální videoklip. Autorem je opět talentovaný Radek Richter, kterému tentokrát velkou měrou pomáhala jeho přítelkyně Karolína Sedlářová,“ upřesňuje kapela.

- PODPORUJEME -

V současné době probíhá dokončování alba a Imortela předpokládá, že venku bude do Vánoc, aby si jej mohli fanoušci nadělit po stromeček. V rámci propagace nového alba skupina odehraje v příštím roce nespočet koncertů.

Na novém albu najdete i několik zajímavých hostů. Klávesové party nahrál výborný Adam Titz, který je momentálně součástí skupiny Jarka Filgase. V baladě Naplno žít si s Kateřinou Bartoňovou střihl duet Luděk Struhař, který v současné době mj. zpívá v kapele Motorband. O vokály se v této skladbě postaral také Petr Nejezchleba z Back To The Roots.

Web: www.imortela.cz
Facebook: www.facebook.com/imortela.cz
Bandzone: www.bandzone.cz/imortela1

Zanechte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

X