- PODPORUJEME -

Pekelnej Rej! Nový klip české metalové úderky Headfire

Metalová kapela Headfire o sobě dala v nedávné době pořádně hlasitě a podle názvu i ohnivě vědět. Na konci ledna měl premiéru jejich nový klip Pekelnej rej v produkci Spark TV a režii, kameru a střih obstaral David Havlena. Natáčelo se v jedinečných prostorách Pekla Čertovina a rohatce dokonale ztvárnila trojice krampusáků od Krampus-čerti.cz.

Skladba „Pekelnej Rej“ pochází z chystané albové novinky „Těžkej flám“, kterou by měla kapela vypustit ven tento měsíc. Jak singl naznačil, borci se utrhli ze řetězu a fanoušci se můžou těšit na jedenáct řádně nabroušených pecek.

Vznik Znojemské kapely HEADFIRE se datuje do roku 2012, tříčlenná banda v obsazení kytara, bicí, basa je složená z ex-členů kapel Ocelot  a Salamandra a má za sebou jedno studiové album v roce 2013 jménem Tanec v Ohni. Kapelu jste v roce 2017 mohli vidět na festivalu Masters Of Rock na Rock Face Stage.

Sestava: Luboš,,škleboš“Kozdera  (ex-Ocelot,Sax,Krevel), bicí – David Klimek,,Harbill“  (ex-Ocelot), baskytara – Jarda Dufek  (ex-Salamandra))

Seznam skladeb: Těžkej flám, Pekelnej rej, Rock babe, Hladovej pes, Mrcha, Nech to být, Poslední mejdan, Playing rock, Čert do ní vjel, Koukej si šáhnout, Žhavej chtíč.

- PODPORUJEME -

Termín vydání desky a další informace můžete sledovat na webu kapely na www.headfire.cz

 

Zanechte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

X