- PODPORUJEME -

Power metalová EUFORY stoupá s albovou novinkou

Slovenská power metalová formace EUFORY minulý měsíc, představila a oficiálně pokřtila svou albovou novinku!

Eufory je tak zase o krok dál ve své hudební kariéře, kterou už okořenila i koncertním turné k očekávané novince, kdy společně s kapelami SCREAM MAKER (PL) a POWER 5 (CZ) živě představovala nový materiál v podobě alba ‚Higher And Higher‘.

Nesmírně ambiciózní kapela EUFORY, kterou v roce 2010 založila její bubenice Miriama “Mima” Hodoňová s původní myšlenkou prezentovat se jako revival Def Leppard, se poměrně brzy vrhla na komponování vlastních skladeb a dnes se řadí mezi nejlepší slovenské power metalové kapely.

Nové album na kterém se nachází devět skladeb, se oproti tomu předchozímu debutovému velmi liší. Skladby jsou kompozičně propracovanější a zpěv už není dominantou pouze zpěváka Ľuba. Sborovými vokály které skladbám dodali jiskru dotáhli album téměř do dokonalosti.

Schopnost psaní písní, technická způsobilost, lyrické myšlenky – všechny tyto věci posunuly kapelu na jinou úroveň která poskytuje největší radost uším posluchačů. Jediná věc, která zůstala nedotčena, je nutkání znovu stisknout tlačítko „Play“ po přehrání alba.

- PODPORUJEME -

Ti kteří mají rádi heavy metal, po této kapele určitě rádi sáhnou! Album které vychází pod americkým vydavatelstvím Sliptrick Records (pod jeho evropskou pobočkou) a k posluchačům by se mělo dostat v rámci celého kontinentu Evropa 29. května 2018, nikoho rozhodně nudit nebude.

Sestava kapely:
Luboš Senko – Vokály | Števo Hodoň – kytara | Peter Drábik – kytara | Miriama „Mima“ Hodoňová (zakladatelka kapely) – bicí | Adrian Benca – Basová kytara

Seznam skladeb:
1.Dragon Hearts
2.Louder
3.Karmic Eyes
4.What a Shame! video
5. On a Pyre
6. Dancing Star
7. Soldier from Beyond
8. I Want Out
9 .One More Fucking Time

Fanoušci se na kapelu a její nové songy, mohou těšit na letních festivalech kam zbrusu nové album Higher And Higher přivezou. V Čechách to v brzké době bude rock-metalový charitativní festival NADĚJEfest který se uskuteční 16. 6. 2018 v atraktivním prostředí rekreačního areálu Dolce v Trutnově.

Své první dojmy si můžete udělat i z nového lyric videa ke skladbě „What a Shame“ která se na novém albu „Higher and Higher“ nachází.

Zanechte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

X