Brněnští rockeři Gate Crasher vypustili Bestii

Brněnská rocková parta Gate Crasher která si za dobu svého působení na české hudební scéně vybudovala silnou pozici, představila zbrusu nový singl nesoucí název Bestie. Premiéra nové písně ke které byl ve spolupráci s Creative Works natočen i videoklip, proběhla v pořadu Czechparáda na TV REBEL kde byla následně nasazena do hitparády.

Nový singl je předzvěstí v pořadí již páté řadovky, pojmenované Mrazení kterou moravská formace chystá v letošním roce vypustit na prodejní pulty. Kapela doposud vydali čtyři studiová alba, Chocolate Rabbit (2006), Recycled (2010), Bitterfly (2012), #nevynechas (2016) a výběrovou desku 10 LET.

Ostřílení rockeři mají za sebou stovky odehraných koncertů, vystupovali na největších letních festivalech (Masters of Rock, Rock Heart, Benátská!, Rock for People), absolvovali společná turné s kapelami (Traktor, Harlej, Wohnout nebo Doga).

Poměrně bohaté zkušenosti mají také s hostováním zahraničním hvězdám. Vidět jste je mohli třeba jako support Ozzyho Osbournea, KORN, AEROSMITH, IRON MAIDEN nebo s finskými LORDI.

A kde a kdy můžete Gate Crasher v nejbližší době vidět a slyšet?

Kromě již na jedničku odehraného únorového koncertu po boku kapely Komunál v Chlumci nad Cidlinou kde odstartovali jarní sezonu se můžete těšit na koncerty:

30.03.2019 – Rakšice (Moravský Krumlov) – Orlovna
13.04.2019 – Boskovice – Sokolovna
27.04.2019 – Stříbro – Kulturní dům
23.05.2019 – EURO BIKE FEST 2019 – Psohlávky

Zanechte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

X