- PODPORUJEME -

Arakain vstupuje do nové sezóny s novým albem JEKYLL & HYDE

Největší česká metalová legenda ARAKAIN vstupuje do nové sezóny s novým, již devatenáctým řadovým albem. CD v podobě digipacku nese název JEKYLL & HYDE podle jedné z písní a obsahuje dvanáct songů. Kapela představí nové písně na letních open-air koncertech, kterých má na tuto sezónu naplánováno požehnaně.

„Myslím, že deska je pestrá, protože se na ní podílíme ve čtveřici autorů, což slibuje různé pojetí pro tvář Arakainu. Řekl bych, že je i trochu rychlejší a tvrdší, s důrazem na typické kytarové riffy, které občas dají vzpomenout i na thrashové začátky, i když do starých vod se jistě nevracíme. Album se mi líbí, drží pevně pohromadě, má moderní zvuk a nedává moc času na oddech. A o to nám šlo. Z dvacítky připravených songů jsme nakonec vybrali dvanáct, které považujeme za vhodné pro pojetí desky. A jsme rádi, že se nám podařilo vrátit na řadovou desku Arakainu i Lucii Bílou, která se tak po delší době představí v jedné skladbě jako „člen souboru“, představuje desku kytarista a zakládající člen kapely Jiří Urban.

Album vydává mateřská firma 2P Production a jako již tradičně v produkci členů Arakainu. O hudební složku se postarali všichni čtyři kytaristé (tedy včetně Honzy Toužimského). Pod texty jsou podepsáni jak interní autoři Kub a Mach, tak i stálí externí spolupracovníci Protheus (Dymytry) a Fabien (Forrest Jump). Celková délka desky je 50 minut ve dvanácti písních. O výsledný mix a mastering ve studiu HollySound se postaral Martin Hollandr.

Fanoušci najdou novou desku v síti vybraných prodejen, v e-shopu Arakainu (viz www.arakain.eu) a také na koncertech kapely včetně nových reklamních atributů k desce. Album bude také uvedeno pro předplatitele na platformách Spotify a iTunes.

Tracklist:
01 Dnes ještě ne
02 Znal bych rád
03 Šestý smysl
04 To co chceš mít
05 Kompromis
06 Sny dávají křídla
07 Síť
08 Hathor
09 Jen vaše ruce
10 Hřích
11 Signály
12 Jekyll & Hyde

- PODPORUJEME -

Zanechte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

X